Ми докладемо всіх зусиль, щоб зробити відпочинок вашої дитини максимально комфортним, безпечним, творчим, цікавим, пізнавальним і розвиваючим.

А Вам, в свою чергу, необхідно ознайомитися з правилами розпорядку ДОК «Сокіл»  та обов’язково  розповісти їх дитині:

Гігієна

Перед від’їздом в комплекс, батьки повинні забезпечити дітей на час перебування в ДОК «Сокіл» оптимальною кількістю чистого, придатного до використання одягу та взуття.

Вимоги щодо дотримання гігієни:

 1. Особисті речі повинні зберігатися в спеціально відведеному місці (тумбочка, шафа).
 1. Брудні речі складаються в окремий пакет (необхідно покласти дитині пакет для брудних речей).
 1. Речі після прогулянки необхідно просушити. Старші діти можуть самостійно віднести речі в сушарку, молодші роблять це разом з вихователем.
 1. Вологе прибирання корпусів проводиться щодня технічним персоналом, але це не знімає відповідальності з дітей, які наводять лад в кімнатах: розкладають свої речі, прибирають дрібне сміття, підтримують акуратність протягом дня. Ми заохочуємо чистоту і самостійність!
 1. Кожна дитина самостійно заправляє постіль, вмивається і чистить зуби вранці і ввечері, миє руки перед їжею і миється на ніч. Якщо дитина маленька їй допомагають вихователі. Душові розташовані на поверсі. Якщо дитина ще не впевнено користується душем — попередьте старшого вихователя або вихователя.

 

 

 

Безпека і здоров’я дитини

 1. Дітям не дозволяється виходити за територію без вихователя або іншої відповідальної особи та пересуватись по території без відома вихователя.
 1. Забороняється приймати будь-які медикаменти без відома лікаря, навіть якщо дитині здається, що вона знає, як впоратися з нездужанням, або вона отримала дозвіл від батьків.

Самолікування може спричинити негативні наслідки. У комплексі є лікар та медична сестра, до яких необхідно звернутись під час нездужання.

Якщо дитині необхідно приймати будь-які препарати за рекомендаціями сімейного лікаря  – їх необхідно особисто передати медичним працівникам табору разом з призначеними ліками.

 1. Якщо Ваша дитина страждає харчовою алергією, але це не вказано в медичній довідці, обов’язково вкажіть це вихователю або медичним працівникам.
 2. При будь-якому нездужанні необхідно НЕГАЙНО сказати про це вихователю.
 1. Забороняється їсти немиті овочі та фрукти, брати в табір продукти, що не внесені до переліку дозволених продуктів. В разі виявлення даних продуктів, останні будуть вилучені і повернені після закінчення заїзду.
 1. Не беріть в табір аерозолі від комах (віддайте перевагу кремам).
 1. Забороняється грати в гаджетні ігри. Телефони забираються і віддаються тільки у відведений час для розмови з батьками.
 1. Якщо дитина не може зв’язатися з Вами з свого телефону, вона завжди може використовувати телефони: старшого вихователя або вихователів, або Ви можете зателефонувати старшому вихователю самостійно.
 1. Не рекомендовано брати з собою в комплекс аудіо- та відеотехніку чи коштовні речі. Адміністрація табору не несе відповідальність за них.     

Категорично забороняється:

 • Брати з собою в табір і вживати спиртні напої, наркотичні та енергетичні речовини, тютюнові вироби.
 • Використовувати ненормативну лексику. Ми маємо штрафні санкції.
 • Брати чужі речі, гроші без дозволу власника, наносити моральний або фізичний збиток іншим дітям. Бійки, укуси, приниження – це табу. Таким дітям не місце в нашому комплексі.
 • Грати в карти. Ми пропонуємо альтернативу «УНО»
 • Брати з собою вибухові речовини (в тому числі піротехніку), отруйні речовини (в тому числі газові балончики).
 • Брати електроприлади (електричні чайники, фени тощо). Комплекс забезпечений всім необхідним.

 

Загальні правила

 • для дітей
 1. При виникненні будь-якої ситуації, що завдає тривогу, страх або почуття дискомфорту, туга за домом та батьками, необхідно звертатися до вихователів. Ми цілодобово на території і поруч з дітьми (і вночі, і вдень ввесь персонал завжди відкритий для вирішення проблем).

Ми допоможемо розібратися в тому, що відбувається, зробимо все необхідне, щоб вирішити проблему, дамо професійну пораду, якщо дитині потрібно впоратися з ситуацією самій, підтримаємо і втішимо. Навчимо вирішувати конфлікти конструктивним способом.

 1. Шанобливе ставлення до однолітків і дорослих в нас обов’язкове !!!
 1. Програма комплексу орієнтована на психологічний комфорт дитини, на здоровий спосіб життя, творчий розвиток, пізнання себе. Програма насичена активними іграми, творчими майстер-класами, заходами на свіжому повітрі, походами і купанням на озері.
 • для батьків:

Відвідування дітей:

Відвідувати дитини в комплексі рекомендуємо тільки в батьківський день! Восени і навесні батьківського дня немає. Діти з нами всього лише 7 днів. Дайте можливість дітям бути самостійними і навчиться їм обходиться без вас. Є діти і з інших міст, батьки яких не можуть приїжджати. Давайте будемо поважати почуття інших дітей. Це дуже важливо!

Відвідування дітей відбувається:

 • батьківський день – з 11.00 до 20.00
 • кожного дня з 8.00 до 13.00 та з 16.30 до 21.00.

Адміністрація має право не допускати відвідувачів в нетверезому стані, з неадекватною або агресивною поведінкою.

Приїжджаючи кожного дня або в невідведений час батьки порушують плани і правила комплексу. Ми не можемо вимагати від дітей виконання правил, якщо самі батьки порушують правила, тому в невідведений час відвідувачі не будуть допущені на територію.

 

Інші вимоги:

 • Не привозити заборонені продукти !!!
 • Не приїжджати хворим, щоб не заразити дитину і інших дітей.
 • Дзвонити або написати директору або старшому вихователю, якщо ви дуже стурбовані станом дитини або ви надмірно хвилюєтеся і не справляєтеся зі своєю тривогою за дитину.

 

Як забрати дитину з комплексу?

Тільки батьки (опікуни) мають право достроково (тимчасово або назавжди) забрати дитину з комплексу за дозволом адміністрації. Інші особи( в тому числі дорослі брати, сестри, бабусі, дідусі, дядьки та тітки, інші родичі, знайомі, батьки, які розлучені і не проживають разом) мають мати дозвіл батьків (опікунів) із завіреними документами:

 • довіреність, завірена нотаріусом, і копія паспорту довіреного обличчя; АБО
 • заява від батьків;
 • довіреність, із зазначенням паспортних даних обох сторін і особистим підписом батьків;
 • копія паспортів батьків;
 • копія паспорту довіреної особи

Якщо дитину забрали з ДОК «Сокіл» за розпискою тимчасово, вона має бути повернена в комплекс до зазначеного терміну. В разі невиконання умови дитина відраховується з табору і знімається з харчування.

Отримавши дозвіл від адміністрації на відвідування дитини, батьки (інші особи) мають звернутися до вихователя екіпажу, в якому відпочиває дитина, ознайомитись з правилами відвідування, узгодити свої дії з вихователем, віддати розписку або заяву і забрати дитину з екіпажу. Повертати дитину потрібно особисто вихователю екіпажу. Не слід відправляти дітей самих.

          

                      Батькам (відвідувачам, родичам) ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

 • без дозволу адміністрації знаходитись на території ДОК «Сокіл», в приміщеннях житлових корпусів, їдальні, харчоблоку, медичному корпусі, на спортивних майданчиках;
 • залишатися на ніч в комплексі;
 • розміщати на території і пересуватись територією комплексу транспортними засобами;
 • заважати проведенню оздоровчо-виховного процесу;
 • відволікати вихователів, працівників табору від робочого процесу;
 • вести себе некоректно, агресивно, шумно;
 • порушувати права дітей (в т.ч. власної дитини) і дорослих (в т.ч. співробітників), які знаходяться на території комплексу;
 • годувати дітей (в т.ч. власних) неякісними, такими, що швидко псуються, забороненими для дитячого харчування продуктами;
 • засмічувати територію ДОК «Сокіл».

Батьки мають право подавати пропозиції про покращення організації роботи в комплексі адміністрації комплексу, залишати свої відгуки та пропозиції у Книзі відгуків  ДОК «Сокіл».