Перший раз відпускати дитину в табір – це завжди складно і страшно.

Невідомість лякає практично у всіх напрямках і починаннях, адже одна з базових потреб людини – потреба в безпеці.

Безумовно, що стосується безпеки наших дітей, це ще більше турбує нас, батьків.

Якщо дитина вже чула від інших дітей, що таке табір, як він функціонує, що там багато цікавого, то у неї, можливо,  вже створена позитивна мотивація для поїздки, і тоді батькам  значно легше, треба тільки підтримати в дитині цей  позитивний заряд.

Коли дитина відчуває надмірну тривогу батьків, їй значно важче адаптуватися в нових умовах.

Зазвичай  тривогою батьків «заражаються» практично всі діти (особливо молодшого  віку), тому  чим спокійніше батьки будуть реагувати на її від’їзд, тим легше дитина  сприйме розлуку і нові умови.

ДОК «Сокіл» – це ще й дорослішання дитини, «проба» самостійності, тому вона зміцніє не тільки  фізично й емоційно, але стане більш самостійною і ще більше оцінить турботу батьків про неї.

Поїздка  дитини в табір – це не просто вісімнадцять днів свободи від неї,  а серйозний виховний захід.Правильно відпочивати – це велике мистецтво, якому можна і потрібно вчитися .

Якщо ваша дитина відправиться в наш табір, можна вважати, що їй пощастило: вона отримає не досвід довгого і стомлюючого неробства, яке зазвичай панує на курортах, а безцінні уроки активного, творчого, пізнавального і розвиваючого відпочинку.